Kilka słów od Jurka!

 

Drodzy Przyjaciele Przypinkowcy!

Już tylko czekać jak 700-setna osoba kliknie, że „nie ma focha”. Niewykluczone, że będzie to sam, od pewnego czasu mój „ulubiony” bloger. Przynajmiej taka propozycja padła. Jak będzie? Czas pokaże.

Z wielką dumą w ostatnią sobotę spotkałem się z ekipą organizatorów Finału WOŚP w Kwidzynie. Uścisnąłem im dłoń i przekazałem podziękowania. Chętnie uczyniłbym to w każdym Sztabie, ale Kwidzyn ma to szczęście, że jest oddalony zaledwie 15km od naszego Ośrodka Szkoleniowego Szadowo – Młyn. To spowodowało, że mogliśmy na chwilę wpaść do teatru na bardzo miłą uroczystość.

Dumny byłem z tego, że dziękowałem w koszulce „Nie mam focha” (http://siemashop.pl/product/show/1172) i nie było osoby, która by nie zwróciła na to uwagi. Bo „Nie mam focha” tyczy się każdej naszej codziennej sytuacji, bez względu na to, czy wiemy o aprzypinka.pl, czy nie.

Mnie to bardzo pomaga, bo łapię się na tym, że momentami coś negatywnego zaczyna mnie cisnąć, czymś się napędzam, w czymś się trochę nakręcam, ale natychmiast luzuję, bo z mojej szafy wyskakuje koszulka „Nie mam focha”.

Czekam na Wasze propozycje woodstockowe! Jeśli tylko taka będzie Wasza wola, to chętnie znajdę czas, aby spotkać się z Wami. Niech tylko 10% z Was zechce wpaść na Festiwal, a już może być wesoło :) Ja taką pakę ludzi ogarnę i nawet coś atrakcyjnego wymyślę.

I jeszcze czarujacy uśmiech dla Bazyl Lii i dzięki jej za witalność! Ściskam każdego ryja z osobna, mocno, z całych sił, wiosennie, z taką samą pogodą, z jaką Wy znaleźliście się na aprzypinka.pl. Dzięki i czekam na newsy!

5 myśli nt. „Kilka słów od Jurka!

 1. Ksiąc

  Na pewno wielu z nas będzie i pokażemy jak radośnie nie mieć focha. spotkać się w tak zacnej i ogromnej pozytywnej grupie zawsze miło.ja czekam na wiadomość jak, gdzie i kiedy być bo na woodstocku będę na pewno i wielu wielu więcej pozytywnie szurniętych ludzi. Siema!!

  Odpowiedz
 2. kuba

  Również czekam na jakąś możliwość spotkania się na pewno będzie pozytywnie tylko coraz to bliżej woodstocku a o żadnych dokłądniejszych informacji niz jedno słowo Jurka w bloogu że się spotkamy nie widziałem :( niestety

  Odpowiedz
 3. illusionka

  Hej. Też bym chętnie na woodstocku spotkała się z pozytywnymi ludźmi, którzy nie maja focha. W którejś z audycji „Sie kręci” Jurek wspominał, że może by tak osoby bez focha, które są tutaj weszły na scenę, żeby pokazać jak nas dużo. Dla mnie pomysł fajny ale to już od Jurka zależy.
  Pozdrawiam bez focha

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *