#703 Sebastian

6BCh -008

Witam serdecznie, postanowiłem się przyłączyć do tej wspaniałej akcji tym oto zdjęciem które przesyłam w załączniku bo jak że tu mieć focha skoro otaczają nas tak wspaniałe dzieci chłonne wiedzy.

Jako żołnierz NSR i kolekcjoner militariów oraz osoba zafascynowana militarystyką w szerokim tego słowa pojęciu, postanowiłem że odwiedzę zerówkę i zrobię tym samym niesłychaną frajdę dzieciakom.
Opowiem im że żołnierz to nie tylko strzelanie ale wielka praca i odpowiedzialność, trud i nie tylko ale też wesołe zdarzenia. Zabrałem kilka ciekawych urządzeń które posiadam i spakowałem się w plecak, ubrałem mundur i wyruszyłem do szkoły komunikacją miejską. I tak spędziłem tam cały dzień na opowiadaniu o tym co żołnierze wykonują w wojsku i jaka to jest odpowiedzialna praca. Oczywiście bez mowy o strzelaniu czy zabijaniu bo przecież tego na co dzień nie robi żaden żołnierz.

W ten oto sposób chciałbym dołączyć do grona ludzi bez FOCHA i udowodnić tym niedowiarkom że tu nie ma jak mieć FOCHA, trzeba trochę dać od siebie serca, a otrzymamy w zamian za to wiele uśmiechów i wiele radosnych serc bez FOCHA. Teraz jestem rozpoznawalny w szkole przez dzieciaczki z dwóch klas. I jest to coś niesamowitego bo i klasa 1c jak i 0b mnie rozpoznają i zawsze się uśmiechają gdy mnie widzą gdy zaprowadzam czy też odbieram swojego syna ze szkoły.

I jak tutaj mieć FOCHA? Się NIE DA !
Po nas widać że z pewnością FOCHA nie mamy J

Pozdrawiam serdecznie Sebastian

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *